fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Dizajno çarçafin

15.00

100 in stock

Categories: ,

Dizajno Vetë çarçafin e fëmijës tënd

Mbani gjurmët e kohës me këtë çarçaf të mrekullueshëm për fëmijë të mrekullueshëm!

Mbaji kujtime të përhershme me çarçafin tonë të mrekullueshëm. Kjo ruajtje e mrekullueshme ju lejon të bëni fotografi të vogëlushes suaj, ndërsa ajo përparon nga i porsalinduri tek foshnja 12 muajshe.

Ajo vjen e plotë me rreth prej plexiglassi për të ndjekur sa muaj ka qenë fëmija juaj në çdo foto. Një mënyrë e mrekullueshme e ndarjes me miqtë dhe familjen arritjet e voglushes tuaj!

Detajet e produktit

  • Dimensionet: 1.20 x 1.20
  • Materiali: 100% pambuk
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu