fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Balona per dekorim të festave

7.00

999 in stock

Balona të kaltër dhe bardhë

Category:

Momentet gazmore kanë nevojë për një pamje ndryshe. Dekoroji ato me balonat me ngjyrë që i përshtaten situates dhe ambientit. Transporti në të gjithë Kosovën

Sasia:

  • 50 x kaltër
  • 50 x Bardhë

Additional information

Ngjyrat

Bardhë, Kaltër

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu