fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Pllakë e gravuar për të sapolindur

7.00

100 in stock

Dekor i mrekullueshem për të posalindurve tuaj me të dhënat e: peshës, gjatësisë, orës dhe datës së lindjes të gravuara në pllakë druri me dimensionet: 22×22 cm. Transporti në gjithë Kosovën

Categories: ,

Dekor i mrekullueshem për të posalindurve tuaj me të dhënat e: peshës, gjatësisë, orës dhe datës së lindjes të gravuara në pllakë druri me dimensionet: 22×22 cm. Transporti në gjithë Kosovën

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu