fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

 • Poster (100 x 100 cm)

  Porosit këtë poster  me “LOL Surprise” dhe zbukuro momentin tënd të gëzimit

  Dimensioni: 100 x 100 cm

  Materiali: Letër

  Dizajni: Sipas porosisë

  Në çmim nuk është i përfshirë transporti

  Nëse keni nevoj për ndihmë kliko ikonën që gjendet anën e djathtë dhe fillo bisedën me moderatorët tanë

  8.0010.00

  Poster (100 x 100 cm)

  8.0010.00
 • Set dekorues për ditëlindje

  Dekoro ditëlindjen e të vogëlit tënd me këtë pako.

  Duke e bër më të veçantë atë ditë i dhuroni vetës dhe fëmijës tën kujtime të paharrueshme.

  1. Poster 70x100cm
  2. Fot për tavolinë 1 copë
  3. Stikera për shishe uji 12 copë
  4. Shkopinjë për muffins 12 copë
  5. Mbështjellëse për çokollata 12 copë

  Dizajni sipas porosisë

  Transporti GRATIS në gjithë kosovën

  20.00

Main Menu