fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Poster (100 x 100 cm)

8.0010.00 (-20%)

100 in stock

Porosit këtë poster  me “LOL Surprise” dhe zbukuro momentin tënd të gëzimit

Dimensioni: 100 x 100 cm

Materiali: Letër

Dizajni: Sipas porosisë

Në çmim nuk është i përfshirë transporti

Nëse keni nevoj për ndihmë kliko ikonën që gjendet anën e djathtë dhe fillo bisedën me moderatorët tanë

Categories: , Tag:

Porosit këtë poster  me “LOL Surprise” dhe zbukuro momentin tënd të gëzimit

Dimensioni: 100 x 100 cm

Materiali: Letër

Dizajni: Sipas porosisë

Në çmim nuk është i përfshirë transporti

Nëse keni nevoj për ndihmë kliko ikonën që gjendet anën e djathtë dhe fillo bisedën me moderatorët tanë

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu