fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Poster (120 x 150cm)

10.00

100 in stock

Zbukuroni momentet tuaja te gezimit me posterin tonë.

Dimensioni: 70 x 100 cm

Materiali: Letër

Dizajni: Sipas porosisë

Në çmim nuk jan të përfshira shpenzimet e transportit

Categories: ,

Zbukuroni momentet tuaja te gezimit me posterin tonë.

Dimensioni: 70 x 100 cm

Materiali: Letër

Dizajni: Sipas porosisë

Në çmim nuk jan të përfshira shpenzimet e transportit

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu