fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Set për ditëlindje

10.00

98 in stock

Set për ditëlindje pë fëmijët tuaj:

 1. Poster 70 x 100cm
 2. Shkopinj per muffins 6 cope
 3. Stikera për shishe uji 6 copë
 4. Foto për tavolinë x 1 copë
 5. Mbështjellësa për çokollata x 6 copë

Set për ditëlindje pë fëmijët tuaj:

 1. Poster 70 x 100cm
 2. Shkopinj per muffins 6 cope
 3. Stikera për shishe uji 6 copë
 4. Foto për tavolinë x 1 copë
 5. Mbështjellësa për çokollata x 6 copë
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  Instagram did not return a 200.

Main Menu