fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Çarçaf i personalizuar (iv)

15.00

100 in stock

Mbani gjurmët e kohës me këtë çarçaf të mrekullueshëm për fëmijë të mrekullueshëm!

Mbaji kujtime të përhershme me çarçafin tonë të mrekullueshëm. Ky çarçaf ju mundëson të bëni fotografi të vogëlushit tuaj, ndërsa ajo përparon nga i porsalinduri deri sa të bëhet 1 vjeç.

Ajo vjen e plotë me rreth prej plexiglassi për të ndjekur sa muaj ka qenë fëmija juaj në çdo foto. Një mënyrë e mrekullueshme e ndarjes me miqtë dhe familjen arritjet e voglushit tuaj!

Detajet e produktit

  • Dimensionet: 1.20 x 1.20
  • Materiali: 100% pambuk
Categories: , , Tag:

Mbani gjurmët e kohës me këtë çarçaf të mrekullueshëm për fëmijë të mrekullueshëm!

Mbaji kujtime të përhershme me çarçafin tonë të mrekullueshëm. Ky çarçaf ju mundëson të bëni fotografi të vogëlushit tuaj, ndërsa ajo përparon nga i porsalinduri deri sa të bëhet 1 vjeç.

Ajo vjen e plotë me rreth prej plexiglassi për të ndjekur sa muaj ka qenë fëmija juaj në çdo foto. Një mënyrë e mrekullueshme e ndarjes me miqtë dhe familjen arritjet e voglushit tuaj!

Detajet e produktit

  • Dimensionet: 1.20 x 1.20
  • Materiali: 100% pambuk
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu