fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Pako dekoruese për ditëlindje

10.00

99 in stock

Set për ditëlindje pë fëmijët tuaj:

 1. Poster 70 x 100cm
 2. Shkopinj per muffins 6 cope
 3. Stikera për shishe uji 6 copë
 4. Foto për tavolinë x 1 copë
 5. Mbështjellësa për çokollata x 6 copë
SKU: 10-1 Categories: , , ,

Dekoro ditëlindjen e fëmijës tënd me këtë pako dekoresh të merkulueshme, me dizajn sipas porosisë tënde, dhe me transport gratis në të gjithë Kosovën

Pako përmbanë:

 1. Poster 70 x 100cm
 2. Shkopinj per muffins 6 cope
 3. Stikera për shishe uji 6 copë
 4. Foto për tavolinë x 1 copë
 5. Mbështjellësa për çokollata x 6 copë

Additional information

Pako

10€, 15€

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  Instagram did not return a 200.

Main Menu