fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Çokollatat e Bajramit

10.00

98 in stock (can be backordered)

Bëni momentet tuaja të paharruara!
Pako me çokollata të personalizuara.

Ëmbëlsoni të dashurit tuaj me çokollatën tonë për festën e Kurban Bajramit. Transporti GRATIS në të gjithë Kosovën

Përmbajtja

  • 1 x kuti
  • 32 x çokollata brenda

Dizajni sipas kerkeses tuaj.

Additional information

Ngjyrat

Black, Blue, Bold Blue, Gray, Light Pink, Purple, Red, White

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu