fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Set dekorues për ditëlindje

25.0030.00 (-17%)

100 in stock

Set për ditëlindje pë fëmijët tuaj:

 1. Poster 70 x 100cm
 2. Shkopinj per muffins 12 cope
 3. Kutia për dhurata 12 copë
 4. Stikera për shishe uji 12 copë
 5. Foto për tavolinë x 1 copë
 6. Mbështjellësa për çokollata x 12 copë
 7. Kutia për palagaçe x 12 copë

Set për ditëlindje për fëmijët tuaj:

 1. Poster 70 x 100cm
 2. Shkopinj per muffins 12 cope
 3. Kutia për dhurata 12 copë
 4. Stikera për shishe uji 12 copë
 5. Foto për tavolinë x 1 copë
 6. Mbështjellësa për çokollata x 12 copë
 7. Kutia për palagaçe x 12 copë

Dizajni sipas porosisë tuaj.

Transporti Falas nëpër të gjithë Kosovën

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  Instagram did not return a 200.

Main Menu