fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Kuti me çokollata të personalizuara

10.00

100 in stock (can be backordered)

Përvetëso këtë kuti me çkollata, me këtë dizajn të bukur për fëmiun tëndë dhe  bëni momentet tuaja të gëzimit paharruara!

Kutia i ka 32 çokollata brenda 

Nëse deshironi detaje tjera kliko ikonën e ndihmës anën e majtë posht që të filloni bisedën me moderatorët tanë

Pako me çokollata të personalizuara.
1 x kuti
32 x çokollata brenda
Dizajni sipas kerkeses tuaj.

Additional information

Ngjyrat

Black, Blue, Bold Blue, Gray, Light Pink, Purple, Red, White

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.

Main Menu