fbpx

100%

Transporti Falas

Në të gjithë Kosovën
Pë dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

Llogariten 4€ shpenzime shtesë

Set dekorues për ditëlindje

15.00

1000 in stock

Dekoro ditëlindjen e të vogëlit tënd me këtë pako.

Duke e bër më të veçantë atë ditë i dhuroni vetës dhe fëmijës tën kujtime të paharrueshme.

 1. Poster 70x100cm
 2. Fot për tavolinë 1 copë
 3. Stikera për shishe uji 12 copë
 4. Shkopinjë për muffins 12 copë
 5. Mbështjellëse për çokollata 12 copë

Dizajni sipas porosisë

Transporti GRATIS në gjithë kosovën

Dekoro ditëlindjen e fëmijës tënd me këtë pako dekoresh të merkulueshme, me dizajn sipas porosisë tënde, dhe me transport gratis në të gjithë Kosovën

Duke e bër më të veçantë atë ditë i dhuroni vetës dhe fëmijës tënd kujtime të paharrueshme.

Pako përmbanë

 1. Poster prej letre me dimensione: 70x100cm
 2. Fot për tavolinë 1 copë
 3. Stikera për shishe uji 12 copë
 4. Shkopinjë për muffins 12 copë
 5. Mbështjellëse për çokollata 12 copë
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  Instagram did not return a 200.

Main Menu